Kosmetyki

Kontur twarzy z Eveline

Konturowanie, to nic innego jak modelowanie twarzy za pomocą kosmetyków do makijażu. Wystarczy zaledwie kilka trików, aby uzyskać pożądany kształt tym samym pozbywając się tego czego w sobie nie akceptujemy. Cała przygoda zaczęła się od przepięknej Kim Kardashian, która wraz ze swoim makijażystą postanowili pokazać krok po kroku profesjonalny make up.

Konturowanie na morko czy sucho ?

Osobiście idąc na zdjęcia wybieram drugą opcję gdyż zajmuje ona maksymalnie 2 minuty. Do całości make up używam produktów z firmy  Eveline cosmetics Contour Sensation. Jest, to paletka zawierająca 3 produkty przeznaczone do modelowania twarzy. 01 Pink Beige zachowany jest w dość jasnej kolorystyce aczkolwiek przy mojej blado-pomarańczowej buzi sprawdza się  świetnie.

Na tyle paletki znajduje się schemat przedstawiający aplikację produktu na poszczególne miejsca. Myślę, że to świetne rozwiązanie dla kobiet zaczynających swoją przygodę z konturem.

Jeśli konturowanie ma wyglądać naturalnie, to jego brzegi powinny być dobrze roztarte, a granice wtapiać się w podkład. Nie można zostawiać na twarzy plam co w przypadku sypkich produktów do trudnych nie należy. Aby uniknąć wszelkich placków bądź krech zalecane jest użycie pudru w kamieniu. W ten sposób zmniejszymy prawdopodobieństwo pojawienia się nieestetycznych plam.

Zaraz po użyciu podkładu  nakładam puder z firmy EVELINE COSMETICS professional art MAKE-UP, który świetnie matowi oraz wygładza skórę. W dodatku dopasowuje się do odcienia twarzy co również uznaję za wielki plus.

Na sam koniec zdjęcie przedstawiające makijaż wykonany powyższymi produktami.

Osobiście mogę polecić oba produkty ponieważ pomimo niskiej ceny są wydajne i dobre jakościowo.

Nie wierzysz ? To spróbuj, a nie pożałujesz !

Do zobaczenia w komentarzach ! :-*

Author: stylistfashioon

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/sstylistfashioon/ SNAP: evelinolove ASK: http://ask.fm/soncia96

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.